Patine.pl

Reebok Classic Club C

Nie o wszystkim jesteśmy w stanie pisać, bo dzieje się tyle, iż nie sposób się wyspać, ale od czasu do czasu wypada odświeżyć bloga. Kolejne projekty, kolejne eventy i wydarzenia … kiedyś to wszystko nadrobimy ;) Miało być więcej o sneakersach więc tym razem relacja z eventu organizowanego przez Reebok Classic (Warszawa 16.03.2017), który mieliśmy zaszczyt wspierać.

Bohaterem dnia był model Reebok Classic Club C, czyli siła streetwearowej klasyki, której geneza sięga lat 80-tych. Buty tenisowe, które na przestrzeni lat obroniły się dzięki jakości i estetyce skupiającej coraz większą liczbę zwolenników nie tylko związanych ze sportem. Oklepany slogan, ale to doskonały przykład na to, jaka siła tkwi w prostocie.

Reebok promuje tę linię wchodząc w kolejne kolaboracje, współpracując między innymi z takimi osobowościami, jak Kendrick Lamar.

Zawsze czułem, że aby osiągnąć sukces na odpowiednim poziomie, trzeba umieć wywierać na sobie presję, a te buty są tego wyrazem. Kropka.

Samo wydarzenie zorganizowane z rozmachem i wieloma atrakcjami oraz strefami przy udziale znanych osobistości świata mody, show-biznesu, sceny i streetwearu. Każdy miał okazję znaleźć coś dla siebie. My natomiast skupiamy się na Warsztatach Klubu Mistrzów w strefie fashion, które prowadził Zulu Kuki wprowadzając chętnych w magiczny świat customizacji kicksów!

Prawie 400 butów Club C, niemal 200 kroków do bycia mistrzem w street arcie, fotografii i modzie. Zobacz, co działo się na Warsztatach Klubu Mistrzów!

I video-relacja z całej imprezy, którą uczestnicy zgodnie uznali za udaną. Oby częściej, oby więcej !!!

 

To nie koniec naszej przygody z Reebok Classic Club C. Ten model skradł nasze serca i możecie być pewni, że pojawi się jeszcze na blogu i społecznościach!

Duże DZIĘKI dla:
Reebok Polska za udostępnienie materiałów
Zulu Kuki za pamięć i całokształt

 

Pozdrawiamy
Multirenowacja.pl

 

 • Pctma

  Osobiście nie jestem fanem sportowego obuwia, natomiast nano protector jest jednym z najlepszych środków tego rodzaju jakich używałem. A używam go do moich górskich butów w których przeszedłem niejeden szlak i nigdy nie zdarzyło się, abym do schroniska doszedł z mokrą stopą. Nie wiem tylko czy spray nadaje się do skóry licowej w przypadku butów pół formalnych, których używam na co dzień. Szkodaby było, aby kilkugodzinna praca nad lustrem została zniweczona przez działanie tego specyfiku, może ma ktoś jakieś doświadczenia?

  • TARRAGO Nano Protector nadaje się również do licówek, ale jeżeli zależy na połysku to zdecydowanie odradzamy, gdyż zmatowi on efekt. W butach formalnych / półformalnych, na których połysk jest mile widziany lepiej ograniczyć się do dobrych natłuszczających kremów i wosków.

  • Krzysztof

   Zakryj nosek szmatką podczas aplikowania Nano protektora i możesz cieszyć się lustrem ;)

 • river

  Dobrze że można zabezpieczyć białe buty bo nie trzeba tak uważać.

 • RybOsom

  Jakość skóry wygląda na naprawdę dużo lepszą niż ostatnio oferują inne duże marki. Szkoda że Reebok jest tak nie doceniany na rynku

  • Do łask wracają przez wielu zapomniane już marki. Niewykluczone, że i Reebok nas wszystkich jeszcze zaskoczy :)

   • RybOsom

    W sumie po powrocie takich marek jak Patagonia, Champion czy Kappa głupio było by się nie zgodzić. Reebok mimo spadkow sprzedaży trzyma jakość więc życze mu jak najlepiej ;)

    • To jest w ogóle niepokojąc, że markom z tak bogatym doświadczeniem i historią nagle mają problem z odnalezieniem się na rynku. Ciekaw jestem czy na przykład FILA da radę. No i przegapiłem moment, w którym wyparowała z rynku marka, która dość szybko w PL zyskała popularność i względną rozpoznawalność, a mianowicie AND1. Ktoś wie co się z nimi właściwie stało?

Nasze marki