Patine.pl

Sznurowadła -40%

Estetyczni ignoranci powiedzą, że to tylko sznurowadła, ale każdy miłośnik jakości wie, jak wiele znaczą detale. To właśnie detale robią różnicę i tworzą klimat, który potrafi wciągnąć w zupełnie inny wymiar postrzegania otaczającej nas rzeczywistości. W świecie „Butoholików” jednym z takich detali są sznurowadła. Niby nic, a ich wymiana potrafi zmienić tak wiele!

yanko_laces

Yanko + Saphir Laces (Patine.pl)

W ofercie sklepu on-line multirenowacja.pl znajdziecie przeróżne rodzaje i kolory sznurowadeł kilku marek, niemal do każdego rodzaju obuwia:

 1. Sznurowadła płaskie
 2. Sznurowadła okrągłe
 3. Sznurowadła woskowane
 4. Sznurowadła skórzane
 5. Sznurowadła trekkingowe

… a to dopiero początek ! Na poniższych fotografiach kilka przykładów i inspiracji, w których nasze sznurowadła odegrały główne role. Naprawdę nie warto ograniczać się do mrocznych i szarych odcieni … nuuuudaaaaa … żyj kolorowo i ciesz się każdą chwilą :)

lustro (14 of 17)

Yanko + Multirenowacja Laces (Patine.pl)

 

lustro (5 of 17)

Yanko + Multirenowacja Laces (Patine.pl)

 

YankoBlue

Yanko + Multirenowacja Laces (TheShine.pl)

 

YankoBordoux6

Yanko + Multirenowacja Laces (TheShine.pl)

 

saphir_tinture_md_02

Massimo Dutti + Multirenowacja Laces

 

Yaka (3 z 16)

Ecco przed malowaniem i zmianą sznurowadeł

 

buty ecco (9 of 20)

Ecco po malowaniu i zmianie sznurowadeł (Multirenowacja Laces)

I konkretne przykłady, by ułatwić wybór …

Sznurowadła płaskie woskowane Multirenowacja

Sznurowadła płaskie woskowane Saphir

Sznurowadła okrągłe woskowane Saphir

Sznurowadła okrągłe Saphir

Sznurowadła płaskie Saphir

Sznurowadła płaskie Saphir

Sznurowadła okrągłe Saphir

Sznurowadła trekkingowe Saphir

Więcej opcji w sklepie multirenowacja.pl

banderole_mr_01Powyżej mała ściąga, a poniżej informacja o promocji jaką uruchamiamy, by nieco bardziej pokolorować nasze ulice :) W prosty sposób odmieńcie swoje wysłużone buty i chwalcie się efektami! Za nadesłane mailem lub umieszczone w komentarzach pod wpisem fotografie ze sznurowadłami od nas będziemy wdzięczni! Ponadto piszcie nam jakich sznurowadeł w naszej ofercie Wam jeszcze brakuje? Pracujemy nad kolejnymi projektami i każda sugestia na pewno będzie wzięta pod uwagę podczas „wielkiej burzy mózgów” ;)

promocja2

Większość przykładów w tym wpisie przedstawiono na butach YANKO z Patine.pl. Poza materiałami własnymi, we wpisie wykorzystano również materiały przygotowane przez naszych Przyjaciół z TheShine.pl i Pravaeloevae – marki, które z miłą chęcią polecamy! Specjalne podziękowania dla Krzyśka, który gra w zielone i po każdym kolejnym malowaniu butów udostępnia nam foto-materiał (zielone Chukka z tego wpisu, były jasno-brązowe i nie prezentowały się zbyt ciekawie). We wpisie wykorzystano również logo Forum wButach, na którym znajdziecie naprawdę Dobrych Szewców oraz ludzi, którzy z pasją szyją portfele, paski i inne akcesoria skórzane … lub po prostu wymienicie poglądy na każdy temat z obuwiem i skórami związany.

Multirenowacyjna ekipa pozdrawia!
Do następnego wpisu!

 • Obuvnik

  Mam kilka par od was i muszę przyznać, ze sznurowadła Saphira są rewelacyjne, ale te z logo Multirenowacja rownież są doskonałe. O wiele lepsze niż wielu producentów butów daje przy zakupie. Chciałbym jeszcze większego wyboru kolorów w płaskich woskowanych i okrągłych woskowanych marki Multirenowacja w wielu kolorach. Tak trzymać!

 • fds

  Szkoda, że nie macie 200 cm o kolorze buraczkowym lub purpurowym. Żona akurat takowych potrzebuje a nigdzie ani widu, ani słychu.

 • softshell

  sznurowadła – mała rzecz a tyle radości :)

 • soho86

  Kapitalny post. Sam przechodziłem ostatnio problem zakupu odpowiednich sznurowadeł w „tradycyjnych” sklepach obuwniczych, a tu proszę, trzeba było na multirenowacje zerknąć. P.s. Niebanalne zestawienie sznurowadeł w kolorze niebieskim z brązowymi quarter-brogsami:)

 • Bugi

  Wow, niektóre kolory są niesamowite. Brakuje mi jednak sznurówek płaskich w takich kolorach jak ciemne bordo, burgund i śliwka.

 • TOM

  Sugerowałbym również poszerzenie oferty o kolorowe woskowane sznurowadła (okrągłe) o długości 90 i 100, co odpowiadałoby większości butom casualowym.

Nasze marki